Co nás odlišuje?

Ruční výroba

Každý produkt vyrábíme ručně, vzpomínáme na mnohaletou řemeslnou tradici

Individuální přístup

Naše výrobky jsou vyráběny na zakázku, každý kus nábytku je jedinečný, vyrábíme od nuly od začátku

Přírodní suroviny

Nábytek je vyroben ze 100% masivního dřeva, což jim dává krásný, přirozený vzhled a zaručuje dlouhodobou životnost

Vážíme si výroby na rozměr

Nábyteknarozměr je společností jenž se inspiruje z  mnohaletých cest po celém světě. Naše pozorování vývoje trhu v Asii a Evropě a vlastně po celém světě ukazují, kam směřují trendy v architektuře a designu. Mikro byty – malé prostory jsou budoucností moderního světa , nejen byty a byty k pronájmu, ale i každodenní život společnosti.

V našem nábytku se snažíme kombinovat to, co je krásné a nadčasové , dřevo, které koresponduje i s těmi nejnáročnějšími zákazníky, a také je praktické, moderní a multifunkční .

Náš nábytek prodáváme ve standardních rozměrech, ale také nabízíme uživateli možnost přizpůsobit velikost svému vlastnímu prostoru . Vážíme si rozměrů, proto naši zákazníci platí pouze za to, co přesně potřebují – až  to doslova na centimetr!

Vzhledem k tomu, že  na trhu jakož to výrobci jsme již několik let, neskromě si myslíme, že máme co nabýdnout, a to nejen kvalitou ale i krásou, spracováním, a individuáljním přístupem ke každé zakázce.

Naše priority jsou

  • nejvyšší kvalita zpracování
  • ceny produktů bez marže zprostředkovatelů
  • rozmanitá škála produktů
  • individuální přístup

a mnoho dalších …

 

Rostoucí poptávka naší společnosti po přírodních zdrojích má za následek, že přírodní zdroje každým dnem klesají. Záchranné pokusy organizací na ochranu fauny a flóry přinášejí stále větší účinek, ale stále to nestačí.

Jak víte, jednou z nejdůležitějších funkcí stromů je neutralizace člověkem způsobeného znečištění. Listy stromů jsouvlastně filtry, který se často také nazývá plícemi Země. Zalesňování může odstranit až 75% znečištění v městských centrech. Kromě toho se stromy podílejí na snižování skleníkových plynů.

Při fotosyntéze používají kysličník uhličitý a přeměňují jej na kyslík, což je pro nás lidi nezbytné. Navíc stromy mají obrovský dopad na čištění půdy a proto jsou pro ekosystém tak důležité.

Rozmanitost dřevin je také velmi důležitá pro zachování biologické rozmanitosti . Naše společnost proto díky vám bude moci zasadit nové stromy – duby, olše, buky, borovice a mnoho dalších …

Ve spolupráci s místními dřevaři se snažíme každý rok zasadit nové stromy a proto jsme rozhodli, že vás také zahrneme do tak důležitého závazku na  ochranu naši planetu . Naší hlavní myšlenkou je snaha rozšířit zelené oblasti v našem regionu a celé zemi. Díky vám ….

Vysadíme nové stromy